Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great mikolaj_kawa 2010-05-11 0:41

Czesc Jan! Miedzy nami mowiac RTF wolalem w skladzie bez niego, ale juz World Sinfonia z nim w roli glownej bardzo mi sie podobala i to od poczatku. Swietny portret, nie ma co. Klaniam sie!

Old 05-11-2010, 08:07 AM
jasmis's Avatar
jasmis jasmis is offline
TE Expert

Default To mikolaj_kawa: !

Fakt, że jeżeli chodzi o RTF to najwyżej cenię ich debiutancki album z nieśmiertelnym Sometime Ago/La Fiesta... A tam istotnie ADM nie było w składzie...
Pozdrawiam.
Reply With Quote
Old 05-14-2010, 07:21 AM
mikolaj_kawa's Avatar
mikolaj_kawa mikolaj_kawa is offline
TE Newbie

Default To: Jasmis

Czesc Jan! No tak, pierwsza plyta RTF z "La Fiesta" to absolutne mistrzostwo. Kupilem te plyte (analogowa) w 1977 roku, mam tez na CD, slucham do dzisiaj. A co do Meolskiego... Bylem kiedys na koncercie slynnego tria, ktore gralo tak, ze najpierw kazdy z nich solowo wystepowal, potem grali w duetach, a na koncu w trio, co zreszta bylo najlepsze. John McLaughlin wydal mi sie wtedy dobry, ale jakby przyciezkawy, Paco de Lucia kazdym dzwiekiem jakby chcial pokazac, ze jest mistrzem swiata, ale takze okolic, natomiast Meolski okazal sie najciekawszy, gral, cieszyl sie, bawil sie. Klaniam sie!
Reply With Quote
Old 05-14-2010, 07:31 AM
jasmis's Avatar
jasmis jasmis is offline
TE Expert

Default !

Też mam tego winyla i CD także.
Byłeś na występie ADM, JML i PDL????? Ale masz szczęście! Serdecznie zazdroszczę.

pzdr.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules